O Nas

Organizatorem spotkań SPARKcamp jest Stowarzyszenie SPARK. Jesteśmy grupą pasjonatów, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego kraju. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Oprócz zespołu organizacyjnego zaangażowani są także partnerzy. Są nimi instytucje publiczne, uczelnie, organizacje pozarządowe i zwykli obywatele.

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień zarządza projektami w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Piotr Sosiński
TechSpec

Programista aplikacji webowych. Zwolennik prostych rozwiązań, racjonalności i wydłużenia dnia do 72 godzin. W wolnych chwilach perkusista, fan spotkań przy grillu i omijania plaży latem. Miłośnik ciężkiego brzmienia, gier komputerowych, pikantnych potraw i FC Barcelony.

Patrycja Jarynkiewicz
Człowiek Orkiestra

Scrum Master w firmie GlobalLogic. W głowie zawsze ma multum pomysłów, niestety brakuje na nie czasu. Uwielbia kuchnię indyjską, muzykę rockową oraz stare konsole. W wolnych chwilach gotuje.

Maciej Hamulak
TECHSPEC

Programista w firmie GlobalLogic. Zwolennik logicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Zawsze szuka możliwości rozwoju. Największą przyjemność czerpie z pracy z ludźmi. Miłośnik pysznej pizzy i białego Monstera.

Natalia Witkowska
Komisja Rewizyjna

Przedsiębiorczyni, Przewodnicząca Klubu Kobiet Przedsiębiorczych przy Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie.
Organizatorka akcji charytatywnych. Osoba kreatywna, pełna pomysłów. W wolnych chwilach uwielbia gotować, spotykać się z przyjaciółmi oraz wędkować.

Krzysztof Burzyński
Komisja Rewizyjna

Pomocnik wizjonera – Czyli Ty masz pomysł  – on pomaga w jego realizacji.  Ex wspólnik sieci sklepów zoologicznych. Obecnie jego hobby to szkolenia pracowników, wdrażanie content marketingu i namiętne oglądanie Gwiezdnych Wojen. Blog: krzysztofburzynski.pl

Szymon Grzegorczyk
Reporter

Od wielu lat zaangażowany w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Sympatyk pasjonatów, a co za tym idzie -Spark Teamu. Miłośnik kulinariów, nie odmawia, gdy go zapraszają na dobre jedzonko.

Miłosz Pawłowski

Pracownik Uczelnianego Centrum Technologii Informatycznych na Politechnice Koszalińskiej. Uwielbia proste i innowacyjne rozwiązania. Swoje siły koncentruje na samodoskonaleniu się. Miłośnik Władcy Pierścieni i muzyki eksperymentalnej.

Katarzyna Fotorygo
MOVIE SPEC

Studiuje oraz rozwija się się jako grafik freelancer. Gdy ma okazje uwielbiapróbować też innych dziedzin kreatywnych, jak np. projektowanie biżuterii.W życiu kieruje się zasadą Kizen. Jest fanką konferencji TEDx oraz expertów z pasją.

Łukasz Głowiński

Programista specjalizujący się w technologiach Microsoftu. Wyznawca zasady Keep It Simple Stupid. Pasjonat sztuk walk, w szczególności Karate Kyokushin oraz Kickboxingu.

Paweł Grzesiak
PRELE SPEC

Na co dzień programista JavaScript. Malkontencki zwolennik aktywnego trybu życia i fastfoodów. Wolne chwile przeznacza na treningi boksu oraz kalisteniki albo marnuje je na Netflixie

Jeśli chciałbyś pomóc nam rozwijać idee SPARKcamp to napisz do nas na: organizatorzy@sparkcamp.pl