O Nas

Organizatorem spotkań SPARKcamp jest Stowarzyszenie SPARK. Jesteśmy grupą pasjonatów, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego kraju. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Oprócz zespołu organizacyjnego zaangażowani są także partnerzy. Są nimi instytucje publiczne, uczelnie, organizacje pozarządowe i zwykli obywatele.

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień zarządza projektami w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Piotr Sosiński
TechSpec

Patrycja Jarynkiewicz
Człowiek Orkiestra

Scrum Master w firmie GlobalLogic. W głowie zawsze ma multum pomysłów, niestety brakuje na nie czasu. Uwielbia kuchnię indyjską, muzykę rockową oraz stare konsole. W wolnych chwilach gotuje.

Maciej Hamulak
TECHSPEC

Programista w firmie GlobalLogic. Zwolennik logicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Zawsze szuka możliwości rozwoju. Największą przyjemność czerpie z pracy z ludźmi. Miłośnik pysznej pizzy i białego Monstera.

Natalia Witkowska
Komisja Rewizyjna

Przedsiębiorczyni, Przewodnicząca Klubu Kobiet Przedsiębiorczych przy Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie.
Organizatorka akcji charytatywnych. Osoba kreatywna, pełna pomysłów. W wolnych chwilach uwielbia gotować, spotykać się z przyjaciółmi oraz wędkować.

Krzysztof Burzyński
Komisja Rewizyjna

Pomocnik wizjonera – Czyli Ty masz pomysł  – on pomaga w jego realizacji.  Ex wspólnik sieci sklepów zoologicznych. Obecnie szkolenia pracowników, wdrażanie content marketingu i namiętne oglądanie Gwiezdnych Wojen. Blog: krzysztofburzynski.pl

Szymon Grzegorczyk
Reporter

Od wielu lat zaangażowany w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Sympatyk pasjonatów, a co za tym idzie -Spark Teamu. Miłośnik kulinariów, nie odmawia, gdy go zapraszają na dobre jedzonko.

Miłosz Pawłowski

Pracownik Uczelnianego Centrum Technologii Informatycznych na Politechnice Koszalińskiej. Uwielbia proste i innowacyjne rozwiązania. Swoje siły koncentruje na samodoskonaleniu się. Miłośnik Władcy Pierścieni i muzyki eksperymentalnej.

Katarzyna Fotorygo
MOVIE SPEC

Studiuje oraz rozwija się się jako grafik freelancer. Gdy ma okazje uwielbia próbować też innych dziedzin kreatywnych, jak np. projektowanie biżuterii. W życiu kieruje się zasadą Kizen. Jest fanką konferencji TEDx oraz expertów z pasją.

Łukasz Głowiński

Programista specjalizujący się w technologiach Microsoftu. Wyznawca zasady Keep It Simple Stupid. Pasjonat sztuk walk, w szczególności Karate Kyokushin oraz Kickboxingu.

Paweł Grzesiak
PRELE SPEC

Na co dzień programista JavaScript. Malkontencki zwolennik aktywnego trybu życia i fastfoodów. Wolne chwile przeznacza na treningi boksu oraz kalisteniki albo marnuje je na Netflixie

Jeśli chciałbyś pomóc nam rozwijać idee SPARKcamp to napisz do nas na: organizatorzy@sparkcamp.pl