O Nas

Organizatorem spotkań SPARKcamp jest Stowarzyszenie SPARK. Jesteśmy grupą pasjonatów, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego kraju. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Oprócz zespołu organizacyjnego zaangażowani są także partnerzy. Są nimi instytucje publiczne, uczelnie, organizacje pozarządowe i zwykli obywatele.

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień zarządza projektami w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Szymon Grzegorczyk
Reporter

Od wielu lat zaangażowany w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Sympatyk pasjonatów, a co za tym idzie -Spark Teamu. Miłośnik kulinariów, nie odmawia, gdy go zapraszają na dobre jedzonko.

Łukasz Głowiński
TECHSPEC

Programista specjalizujący się w technologiach Microsoftu. Wyznawca zasady Keep It Simple Stupid. Pasjonat sztuk walk, w szczególności Karate Kyokushin oraz Kickboxingu.

Krzysztof Turowski
TECHSPEC

Jeśli chciałbyś pomóc nam rozwijać idee SPARKcamp to napisz do nas na: organizatorzy@sparkcamp.pl