O Nas

Organizatorem spotkań SPARKcamp jest Stowarzyszenie SPARK. Jesteśmy grupą pasjonatów, z nadzieją i zaangażowaniem patrzącymi w przyszłość. Realizując różne projekty pragniemy wnieść swój pozytywny wkład w rozkwit naszego kraju. Pragniemy zaprosić Cię do tej przygody. Zorganizujmy wspólnie coś wyjątkowego!

Oprócz zespołu organizacyjnego zaangażowani są także partnerzy. Są nimi instytucje publiczne, uczelnie, organizacje pozarządowe i zwykli obywatele.

Ali Al-Saiedi
Prezes Stowarzyszenia

Na codzień zarządza projektami w firmie GlobalLogic. Uwielbia tworzyć nowe rzeczy oraz pracować z ludźmi z pasją. Miłośnik kina i kitesurfingu.

Piotr Jasieniecki
Wiceprezes Stowarzyszenia

Od 20 lat związany z branżą IT w Koszalinie. Jeden z założycieli spółki Softy Labs. W wolnych chwilach o ile takie są uprawia czynnie sport.

Olga Śmierzewska
Redaktorka

Dziennikarka. Pracowała w „Architekturze-murator”, Radio Koszalin i TVP Szczecin, mama dziesięcioletniego kontrabasisty i dwóch księżniczek. Fanka rodzicielstwa bliskości. Od ponad dziesięciu lat wierna wielbicielka Koszalina.

Piotr Sosiński
TechSpec

Patrycja Jarynkiewicz
Człowiek Orkiestra

Scrum Master w firmie GlobalLogic. W głowie zawsze ma multum pomysłów, niestety brakuje na nie czasu. Uwielbia kuchnię indyjską, muzykę rockową oraz stare konsole. W wolnych chwilach gotuje.

Natalia Witkowska
Komisja Rewizyjna

Krzysztof Burzyński
Komisja Rewizyjna

Pomocnik wizjonera – Czyli Ty masz pomysł  – on pomaga w jego realizacji.  Ex wspólnik sieci sklepów zoologicznych. Obecnie szkolenia pracowników, wdrażanie content marketingu i namiętne oglądanie Gwiezdnych Wojen. Blog: krzysztofburzynski.pl

Paulina Kelm
Spec od papierologii

Szymon Grzegorczyk
Reporter

Jeśli chciałbyś pomóc nam rozwijać idee SPARKcamp to napisz do nas na: organizatorzy@sparkcamp.pl