Podali do sądu na Martynę Wojciechowska za tajemnicę młodości
STARS/Podali do sądu na Martynę Wojciechowska za tajemnicę młodości

Na Martynę Wojciechowska podano do sądu za ujawnienie tajemnicy odchudzania

W ubiegłym miesiącu Krajowe Zrzeszenie Dietetyków podało do sądu na znaną aktorkę Martynę za to, że po jej wystąpieniu w telewizji, gdy opowiadała o tym, jak udało się jej szybko schudnąć, liczba osób chcących skorzystać z usług dietetyków i klubów fitness ostro spadła kilka razy. Dosłownie kilka dni temu skończył się proces sądowy. Wybiegając naprzód, powiemy, że Martyna wygrała proces, ale o szczegóły poprosiliśmy opowiedzieć ją samą.

Martyna, proszę powiedzieć od czego wszystko zaczęło się?

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy w jednym z programów telewizyjnych opowiedziałam, jak udało mi się zrzucić wagę po urodzeniu dzieci i że nigdy nie uczęszczałam na siłownię, nie korzystałam z usług dietetyków i odradzałam zwracać się do nich o pomoc, bo jest prostszy i niedrogi sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Po tygodniu od mojego wystąpienia na wizji otrzymałam list od Krajowego Zrzeszenia Dietetyków z żądaniem odwołania moich wypowiedzi wygłoszonych wcześniej w telewizji.

Naturalnie, nie zrobiłam tego, bo przecież żadnego oszczerstwa i nieprawdy w moich słowach nie było. То, że oni ucierpieli na tym, że ludzie dowiedzieli się, iż mają radzić sobie bez lekarzy i osobistych trenerów, a nie tracić bajońskie pieniądze na to, by osiągnąć idealną sylwetkę, nie są moim problemem. Przecież w przyrodzie mnóstwo naturalnych środków podtrzymywania własnego organizmu we wspaniałym stanie!

Cóż stało się dalej?

Zaczęto mi wydzwaniać do pracy. Pisać w sieciach społecznościowych. W jakichś sposób znaleźli mój osobisty numer telefonu komórkowego i zaczęli dzwonić z groźbami. Musiałam nawet zmienić numer i przez jakiś czas chodzić z ochroną. Koszmar, jeszcze długo będę pamiętać ten okres! А potem ni z tego, ni z owego, otrzymuuję pozew do Konstytucyjnego Sądu

Była Pani zdziwiona?

Nie, byłam rozzłoszczona! Ci ludzie są gotowi pójść na wszystko po to, aby nadal rabować prostych ludzi! Wezwałam swego kolegę-adwokata, ale i bez niego wiedziałam, że mogę wygrać sprawę, bo prawda była po mojej stronie. Tak też stało się. Niestety, nie wystarczyło jedno posiedzenie, i musiałam stawiać się w sądzie jeszcze dwukrotnie. Ale w końcu sędzia opowiedział si po naszej stronie, а powodowi kazano płacić mandat i moralne zadośćuczynienie w wysokości 16000 Euro. Później przekazałam te pieniądze na fundusz pomocy dzieciom.

Proszę powiedzieć właściwie z czego powstało było całe to zamieszanie?

Z tego powodu, że opowiedziałam na cały kraj, że schudłam z pomocą suplement diety Ketomorin. Poleciła mi go przyjaciółka, mówąc, że z jego pomocą szybko zrzucę zbędne kilogramy i oczyszczę organizm. Z początku nie uwierzyłam, ale po miesiącu byłam zaskoczona efektem, schudłam o 12 kg! Oprócz tego polepszył sięogólne samopoczucie, pojawiła się energia. Nawet zniknął trądzik, który męczył mnie przez wiele lat. Po piciu tego suplement diety zaczęłam wyglądać oszałamiąco! Po prostu nie mogłam nie opowiedzieć o tym wszystkim!

Czy jest to jakiś drogi środek, niedostępny dla zwykłych ludzi?

Nie, i jeszcze raz nie! W porównaniu z tym, ile pieniędzy oddawałam osobistemu dietetykowi i osobistemu trenerowi, ten środek kosztuje grosze. Zupełnie możliwy jest jego zakup. Co prawda sprzedawany jest tylko przez Internet, trzeba zamawiać przez oficjalną stroną. Tak się mają sprawy. Ogłupiają nas, а my chorujemy. Dzięki Bogu jest Internet i są uczciwi dziennikarze gotowi opowiedzieć prawdę i pomóc milionom ludzi, którzy cierpią wskutek problemów ze stawami. Jeśli ten środek pomógł mi, to pomoże też innym.

Dziękuję za interesujący wywiad! Czy chce Pani pożyczyć coś naszym czytelnikom?

I Pani dziękuję! W pierwszej kolejności chcę życzyć kobiecej publiczności czasopisma, nie chodźcie przy okazji do pseudo-specjalistów, którzy są tylko zdolni do wyciągania pieniędzy! Diety i ćwiczenia są odpowiednie wcale nie dla wszystkich, a efekt po nich nie jest wcale długotrwały. Teraz istnieje możliwość chudniącia bez wysiłku i szkody dla zdrowia. Zawsze Wasza Martyna!

Kinga

Кto już próbował? Рowiedźcie, czy pomaga? Рostanowiłam zamówić dla mamy, ale i samej nie zaszkodzi!

Eleonora

Zamówiłam niedawno, jutro pójdę odebrać, i na miejscu zapłacę. Sąsiadka chwali; mówi, że w ciągu 2 tygodni zrzuciła 8 kg i czuje się świetnie!

Zuzanna

Odebrałam zamówiony towar tydzień temu, już spadło 3 kg, żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o tym preparacie. Ogólnie mówiąc radzą go wam!

Monika

W zasadzie nie jest drogi, za dobrą sylwetkę nie szkoda pieniędzy, ale mimo wszystko pytanie: Pieniądze należy od razu płacić czy po otrzymaniu?

Barbara

Irena, płacić należy przy dostawie , może Pani śmiało zamawiać teraz, anulować zamówienie zawsze, jestem pewna, że nie będę musiała rezygnować

Milena

Dziewczynki, zamówiłam.

Irena

Ketomorin – to jest coś! Już miesiąc go piję. Po pierwsze schudłam o 18 kg!!! Skóra wcale nie rozciągnęła się. W pierwszej kolejności znika tłuszcz akurat stąd, gdzie powinien. Jestem bardzo zadowolona z tego środka. Рolecałam go swoim wszystkim koleżankom, i wszystkim on pomógł.

Alina

Kamila, ja zamawiałam, jakość znakomita, dzielę się rezultatami:

Sabina

Zamowiłam. Bardzo niecierpliwię się, by spróbować! Później napiszą o rezultatach***

Sylwia

Тeż zaczęłam przyjmować Ketomorin. Na razie minus 3 kg. Mam nadzieję, że wszystko w przyszłości.

Grażyna

Zgadzam się ze wszystkimi komentującymi. Rezultat jest widoczny. U mnie minuus 14 kg w ciągu miesiąca i już pół roku waga nie powraca. Zalecamw szystkim, kto chce szybko schudnąć.

Kazimiera

Super środek. Piję tylko kilka dni, ale wyniki już są.

Zamów