Spotkania SPARKcamp są darmowe i mają charakter otwarty.

Termin kolejnego wydarzenia nie został jeszcze ustalony. Poszukujemy chętny słupszczan do pomocy przy organizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Prelegenci ostatniego spotkania

Piotr Górzyński

Programista Java/Python z 8-letnim doświadczeniem, głównie w rozwiązaniach serwerowych/backend. Obecnie członek zespołu DevOps kierujący rozwojem infrastruktury sieciowej. Na codzień mąż, ojciec i miłośnik Fajki.

TEMAT: Od 0 do 100 tys. użytkowników? Skalowalność i optymalizacja rozwiązań serwerowych.

Z jakimi problemami zmagają się programiści rozwiązań serwerowych obsługujących np. aplikacje mobilne? Czym właściwie jest skalowalność i jakie niesie za sobą koszty? Gdzie szukać sposobów na poprawę wydajności i ile można zyskać na optymalizacji po stronie serwera i klienta?

Krzysztof Kuczkowski

Od 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Absolwent Politechniki Poznańskiej, inżynier z kreatywnym zacięciem. Twórca marki Kreatik. Aktualnie zajmuje się rozwojem Inżynierii Marketingu, której celem jest wspieranie przedsiębiorców we wdrażaniu narzędzi informatycznych wspierających marketing oraz sprzedaż w internecie. Na co dzień śledzi trendy oraz technologie internetowe i chętnie wdraża te rozwiązania w realizowanych projektach. W wolnym czasie trenuje crossfit i startuje w biegach ekstremalnych.

TEMAT: Jak zdobywać potencjalnych klientów przez stronę www.

Po wielu godzinach pracy oddajesz swoją dopieszczoną stronę firmową do użytku. Content jest dopięty na ostatni guzik. Masz świetnie dopracowane opisy produktów, które oferujesz. Zaczynasz budować ruch na swojej stronie. Czekasz na pierwsze zapytania ofertowe, ale nic się nie dzieje… Co poszło źle?! Zaczynasz główkować co możesz zrobić, aby lepiej pozyskiwać potencjalnych klientów z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Jeśli podobne myśli chodzą Ci po głowie to ten temat z pewnością jest dla Ciebie. Podczas spotkania opowiem jakie konkretne działania możesz podjąć i jakie narzędzia wykorzystać, aby budować dobre relacje z odwiedzającymi Twoją stronę i w jaki sposób sprawić, aby stali się Twoimi klientami. Do zobaczenia!

Adam Bęczkowski

Interesuje się grafiką komputerową od 2006 roku. Ukończył Technikum informatyczne w Koszalinie o specjalizacji Multimedia i grafika komputerowa. Absolwent Instytutu Wzornictwa w Koszalinie o specjalizacji komunikacja wizualna. Właściciel studia projektowego Slice Cube . Adam dodatkowo ćwiczy sztukę walki capoeira, ciekawią go nowinki techniczne oraz uwielbia oglądać reklamy.

TEMAT: Wirtualna fotografia – jak tworzy się wizualizacje 3D?

Adam zaprezentuje nam w jaki sposób tworzony jest cały proces wizualizacji trójwymiarowej, zaczynając od tworzenia obiektów przestrzennych, dodawanie materiałów, wirtualnych kamer i świateł kończąc na finalnej kompozycji obrazu. Wytłumaczy nam również dlaczego technika ta wypiera fotografię tradycyjną.

ZŁOTY SPONSOR

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

PARTNERZY

Specjalne podziękowania za zaangażowanie, wsparcie merytoryczne i dobre rady.

Lokalizacja – Słupski Inkubator Technologiczny

Słupski Inkubator Technologiczny
ul. Portowa 13B, 76-200 Słupsk

Galeria zdjęć z ostatniego spotkania