SPARKcamp Koszalin #30 już 27.04.2023

Prelegentami będą:

Technologia

Romuald Remus i Krzysztof Lisowski

Romuald – Absolwent Politechniki Wrocławskiej, tylko 4 lata przepracował w wyuczonym zawodzie, bo od ponad 30 lat nałogowy przedsiębiorca, który mimo wielu porażek, nadal tkwi w nałogu. Stan jego umysłu najlepiej opisuje cytat z tekstu Wojciecha Młynarskiego „i myśli sobie Ikar, co nie raz już w dół runął, jakby powiało zdrowo, tobym jeszcze raz pofrunął”.
Współzałożyciel i współwłaściciel “Fintecom” sp. z o.o. w Koszalinie, jedynej firmy w zachodniopomorskiem ze statusem Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF, jednocześnie właściciela kultowego komunikatora Gadu-Gadu. Życiowe motto – „Neve give up”.

Krzysztof – CTO oraz Senior Software Developer – programuje zawodowo od 19 lat. Pracował nad projektami związanymi z przemysłem samochodowym i ubezpieczeniami społecznymi. Współtwórca i wykładowca zajęć dla studentów – SDP. Obecnie tworzy oprogramowanie w obszarze fintech (przelewy międzynarodowe, GGwallet). Na co dzień pisze w Javie (Spring Boot) i cross-platformowym frameworku Flutter. Prywatnie entuzjasta rodzinnych wycieczek rowerowych i biegania.

TEMAT: Quo vadis Gadu-Gadu?

Prezentacja „Quo vadis Gadu-Gadu?”, została podzielona na dwie części.

W pierwszej, Romuald Remus krótko przypomni historię Gadu-Gadu oraz nakreślił kierunek dalszego rozwoju Komunikatora GG.

W drugiej część, Krzysztof Lisowski opowie o cross-plaformowym framerworku Flutter, który został użyty do napisania aplikacji GGwallet, jako jednego z nowych elementów komunikatora GG. Pokaże w jaki sposób możemy połączyć zupełnie nową funkcjonalność z istniejącym już oprogramowaniem, czerpiąc inspirację z przyrody. Dzięki powszechnej dostępności technologii i narzędzi programistycznych możemy koncentrować się głównie na tym, co aplikacja ma robić i jak w szybki sposób możemy dostosowywać się do zmian.

Marketing

Wkrótce podamy!

 

 

Biznes

Wkrótce podamy!

 

 

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dosępny jest na naszym kanale  

ORGANIZATORZY

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

 

ZŁOTY SPONSOR

 

SREBRNY SPONSOR

 

PARTNER

Wspieramy działania fundacji MAGIA – Fundacja Pomocy Dzieciom. Przekaż im swój 1.5% podatku (KRS: 0000 530362)