Liczba miejsc jest ograniczona! Rejestracja jest obowiązkowa 🙂Prelegenci

Krzysztof Kuczkowski

Od 10 lat związany z automatyzacją procesów (automatyka przemysłowa, automatyzacja procesów biznesowych, automatyzacja procesów marketingowych). Aktualnie specjalizuje się we wdrażaniu projektów z zakresu Robotic Process Automation. Dobrze czuje się w projektach, które wymagają implementacji funkcji kognitywnych w robotach. Ma doświadczenie w realizacji projektów zarówno dla klientów Enterprise jak i z segmentu SME. Certyfikowany deweloper UiPath. Szkoli, występuje na wydarzeniach branżowych i realizuje projekty doradcze i wdrożeniowe.

TEMAT: Czym jest Intelligent Process Automation i czy naprawdę roboty zabiorą nam pracę?

Intelligent Process Automation łączy automatyzację procesów robotycznych (RPA) z elementami sztycznej inteligencji. Czym jest RPA, IPA i w jaki sposób przejść od automatyzowania klasycznych procesów do automatyzowania takich, które wymagają funkcji poznawczych? Które z technik zaliczanych do sztucznej inteligencji wykorzystywane są w robotyzacji procesów w praktyce, a które z nich na ten moment są wizją przyszłości? To postaram się przybliżyć podczas swojej prezentacji.

Dawid Janiga

Traktuje przeglądarki jak laboratorium, a technologie jako obiekty badawcze. Fan nietuzinkowych rozwiązań.
Zawodowo Full Stack JavaScript Developer tworzący aplikacje internetowe.

TEMAT: WebXR – Wirtualna rzeczywistość budowana w przeglądarkach

Wirtualna rzeczywistość dostępna na stronie internetowej, bez instalowania dodatkowych aplikacji i na dowolnym urządzeniu? Pieśń przyszłości czy teraźniejszość?
Czy Web XR ma rację bytu? A właściwie czym jest Web XR ?
Odpowiedzi udzielimy wspólnie, testując przykłady ze świata oraz przygotowane specjalnie na tę okazję eksperymenty.
Możliwości, historia oraz narzędzia do tworzenia przeglądarkowej wirtualnej rzeczywistości to tylko niektóre z zagadnień, o które zostanie wzbogacona wiedza uczestników spotkania.

Marek Zmysłowski

Marek Zmysłowski jest seryjnym przedsiębiorcą i inwestorem, ekspertem biznesu internetowego na rynkach wschodzących, autorem bestsellera „Goniąc Czarne Jednorożce”.


Będąc entuzjastą Afryki, na Czarnym Kontynencie skupił całkowicie swoją działalność biznesową Jest m.in założycielem: HotelOnline.co – spółki budującej oprogramowanie dla branży hotelarskiej i Jumia Travel – największego w Afryce serwisu do rezerwacji hoteli online, spółki notowanej na NYSE (Nowojorskiej Gieldzie Papierów Wartościowych). Jest mentorem w projektach Afrykańskich takich organizacji jak Google czy Bank Światowy.

TEMAT: Skalowanie do Afryki: dlaczego i jak

Afryka jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów na świecie. Stanowi jedną z największych możliwości dla biznesu, w tym firm technologicznych. Jednocześnie jednak potencjalnie wysokie zyski wiążą się z wieloma różnymi, nie tak oczywistymi czynnikami ryzyka. Prezentacja obejmie najciekawsze historie sukcesu w obszarze “African Tech” oraz płynące z nich lekcje co robić, a czego nie robić.

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dosępny jest na naszym kanale  

Zapraszamy do oglądania poszczególnych edycji

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #21

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

ZŁOTY SPONSOR

SPONSOR

PARTNERZY

Specjalne podziękowania za zaangażowanie, wsparcie merytoryczne i dobre rady.

SPARKcamp Koszalin jest współfinansowany ze środków UM Koszalin

Hudson Pokoje Butikowe
Połczyńska 18, 75-815 Koszalin