SPARKcamp Koszalin #32 już 07.12.2023

Prelegentami będą:

Marketing

Paweł Łastowski

Kierownik marketingu i komunikacji w North.pl. Od 8 lat edukuje polskie społeczeństwo, że domowe sprzęty da się naprawić samodzielnie .
Charakteryzuje się nowatorskim i nietuzinkowym podejściem do promowania idei “Naprawiaj, nie wyrzucaj”.
Prywatnie od 24 lat koszykarz-amator.

TEMAT: Naprawiaj, nie wyrzucaj.

Inicjatywa społeczna budująca marketing.
Paweł opowie o tym dlaczego istotna jest idea w organizacji, jak budować społeczność wokół marki oraz dlaczego edukacja klienta ma ogromny wpływ na wyniki.

 

Technologia

Mikołaj Milewski

Software developer, architekt, Scrum Master, team leader. Uzależniony od software designu, żonglerki frameworkami i programowania reaktywnego. Od chwil, gdy ma rację woli tylko te chwile, w których udaje mu się zrozumieć, że racji nie ma. Prywatnie, rowerzysta-książkoholik.

TEMAT: SOLIDny kod dla każdego!

Nie sztuką jest napisać kod, który działa – sztuką jest napisać kod, który daje się utrzymywać i rozwijać przez lata. Podczas wykładu przeanalizujemy, co każdy programista może zrobić, aby podnieść jakość swojego kodu – korzystając z doświadczeń tysięcy programistów i sprawdzonych w boju zasad.

Biznes

Zbyszek Prętkowski

Ostatnie 4 lata spędził w kołobrzeskim Coffeedesku. Odchodząc w czerwcu tego roku zajmował stanowisko Team Leadera w dziale obsługi klienta biznesowego (Coffeedesk Business Support PL + ENG). Wcześniej pracował za granicą w takich firmach jak IKEA czy Amazon. Obecnie pracuje na własny rachunek budując dwie firmy.

TEMAT: Czy silne marki powstają przypadkiem?

Czy dobry pomysł na biznes jest wystarczającym gwarantem sukcesu? A może to przypadek lub szczęście grają pierwsze skrzypce? Zapraszamy na dekompozycję sukcesu kilku znanych marek i wspólne poszukiwanie recepty na powodzenie w biznesie.

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dostępny jest na naszym kanale  

ORGANIZATORZY

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

 

ZŁOTY SPONSOR

 

PARTNER

Wspieramy działania fundacji MAGIA – Fundacja Pomocy Dzieciom. Przekaż im swój 1.5% podatku (KRS: 0000 530362)