Szczegóły SPARKcamp Koszalin #24 już wkrótce!

Prelegenci

Paweł Kunicki

Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunku Informatyka i Telekomunikacja z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży e-commerce.
 
Od początku swojej kariery związany z firmą north, w której odpowiada za wizerunek firmy i sklep www. W 2014 otworzył własną agencję reklamową qnikstudio, która z powodzeniem działa na rynku lokalnym.
Niezmiennie pragmatyk z nutką fantazji, geek z zamiłowaniem do dobrego designu zarówno w pracy jak i życiu codziennym.
 
Grafik, Front – End Developer, Ui/Ux designer – współczesny człowiek renesansu tworzący zarówno strony www jak i nowoczesne rozwiązania marketingowe.

TEMAT: Moda w e-commerce w ostatniej dekadzie – czyli w co ubrać sklep www

W tej chwili ponad 60% zakupów dokonywanych jest przez internet, ale jak to wygląda od środka, jak do tego doszło, kiedy to się stało? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedz. Zagłębimy się trochę w historię sklepu north i na jego przykładzie zobaczymy co było w modzie jeśli chodzi o grafikę i jak wyglądał przykładowy kod strony na przestrzeni ostatnich 10 lat. Poznamy z bliska użytkowników sklepu internetowego i ich potrzeby.

Piotr Trautman

Urodzony z klawiaturą na kolanach i myszką w dłoni. Za dnia władca chmur, nocami pogromca smoków. Od lat prowadzi poszukiwania wiedzy, która pozwoli poszerzyć możliwości umysłowe, zwiększyć samozadowolenie i wyeliminować nudę z życia.

TEMAT: Fizyczne wspomaganie możliwości mózgu i jak gry VR mogą nam w tym pomóc

Mózg jest bardzo złożonym elementem naszego ciała, którego zresztą nikomu nie trzeba przedstawiać. A jednak mimo tego, że jest nam tak bliski, wiemy o nim wciąż niewiele. Czego potrzebuje do szczęścia? Dlaczego nie chce pozwala nauczyć się tego co akurat potrzebujemy? Czemu potrafi wysiąść w krytycznym momencie? Zapraszam na krótką prezentację w której postaram się przybliżyć dlaczego wysiłek fizyczny wpływa pozytywnie na nasz mózg i jak gry VR mogą nam to ułatwić.

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dosępny jest na naszym kanale  

Zapraszamy do oglądania poszczególnych edycji

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #21

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

ZŁOTY SPONSOR

SPONSOR

PARTNERZY

Specjalne podziękowania za zaangażowanie, wsparcie merytoryczne i dobre rady.

SPARKcamp Koszalin jest współfinansowany ze środków UM Koszalin

Hudson Pokoje Butikowe
Połczyńska 18, 75-815 Koszalin