SPARKcamp Koszalin #34 już 16.05.2023

Prelegentami będą:

Marketing

Michał Bartylak

.

TEMAT: Wkrótce!

.

Technologia

Robert Solnica

Manager/ekspert w doradztwie i sprzedaży do struktur holdingów w obszarze samorządów, zdrowia, nauki, energetyki i telekomunikacji/IT. Inżynier z 22-letnim doświadczeniem w technologiach TELCO/IT i zamówieniach publicznych na poziomie ministerialnym i spółek Skarbu Państwa. Przez większość kariery związany z PTC Sp. z o.o. i T-Mobile Polska jako Dyrektor Sprzedaży. Odpowiedzialny za projekty w obszarach IoT, M2M, cyberbezpieczeństwa, Smart City. Współpracuje z instytucjami państwowymi i sektorem energetycznym. Członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy przy KPRM. Obecnie Senior Sales Manager w Huawei Polska Sp. z o.o. Odpowiedzialny za projekty w ramach zamówień publicznych i sektorowych oraz ekspert w konsultacjach ministerialnych.

TEMAT: Polski rynek IoT analiza wdrożeń i wyzwań.

Analiza wdrożeń i wyzwań na polskim rynku IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) skupia się na realnych projektach, takich jak w elektroenergetyce i OSD, oraz innowacyjnych podejściach, np. wirtualny operator gazowniczy. Omówione zostaną wdrożenia NB IoT i CAT-M1 oraz ich zalety w różnych sektorach. Przedstawione będą także historyczne i lokalne wdrożenia, jak MEC Koszalin czy monitoring w Eko-Parku Wschodnim Kołobrzegu. Rozważenia dotyczyć będą również cyberbezpieczeństwa oraz planów operatorów, np. dedykowanej spółki i wykorzystania SAT. Konkluzja podkreśli, że inwestycja w IoT ma niski próg wejścia, a analizy Big Data i AI otwierają nowe możliwości.

Biznes

Łukasz Jerchel

.

TEMAT: Wkrótce!

.

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dostępny jest na naszym kanale  

ORGANIZATORZY

przy wsparciu

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

 

ZŁOTY SPONSOR

SPONSOR

 

PARTNERZY

Wspieramy działania fundacji MAGIA – Fundacja Pomocy Dzieciom. Przekaż im swój 1.5% podatku (KRS: 0000 530362)