Rejestracja

Spotkania SPARKcamp są darmowe i mają charakter otwarty. Rejestracja ułatwia nam jedynie organizację spotkań oraz upoważnia każdą zarejestrowaną osobę do odebrania bonusu ufundowanego przez naszych sponsorów!Prelegenci najbliższego spotkania

Dawid Gorczyca

Od 12 lat zajmuje się projektowaniem interfejsów, architektury systemów wymiany danych i aplikacji web/desktop. Zaczynał jako grafik/ilustrator, z czasem coraz bardziej wchodząc w techniczny aspekt tworzenia aplikacji. Obecnie głównie skupia się na procesie programowania i projektowania aplikacji jak i procesu samej pracy.

TEMAT: Szybki start z pakietem Electron – budowanie aplikacji desktop

Poznaj zasady działania pakietu Electron, i jak możesz go użyć aby zbudować swój następny demo projekt szybciej. Prezentacja skupiająca się na podstawach, mająca na celu dać punkt startowy dla nowych developerów.

Przemysław Krzywania

10-letnie doświadczenie w branży IT. Pracę zaczynał od programowania w C++ urządzeń mobilnych z Windows CE, następnie programista Flash oraz .Net, ostatecznie Full-Stack wykorzystujący głównie PHP. Aktualnie product owner produktów IIOT i Fintech. Fanatyk zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania.

TEMAT: Skuteczna komunikacja z obcą formą życia

Jakie błędy w komunikacji popełniane są często na linii inżynierowie – biznes. Jak komunikować się, żeby było to skuteczne.

Bartosz Barański

Rodowity koszalinianin. Absolwent I LO im. Stanisława Dubois oraz Politechniki Koszalińskiej. Były pracownik ZETO Koszalin Sp. z o.o. oraz Unizeto Technologies, obecnie Lead Senior Developer w firmie GlobalLogic. Prywatnie, szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki wspaniałych chłopców. Fan piłki nożnej z kwalifikacjami trenerskimi.

TEMAT: Samochody autonomiczne: obawy czy nadzieje?

Samochody autonomiczne – czym są, jaki jest ich związek z Connected Cars i Industry 4.0 oraz czy (nie)powinniśmy się ich obawiać?

W wolnym czasie zachęcamy do przypomnienia sobie jak to było do tej pory.

Cały materiał filmowy z archiwalnymi wystąpieniami wszystkich dotychczasowych prelegentów dosępny jest na naszym kanale  

Zapraszamy do oglądania poszczególnych edycji

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19

Za wsparcie w realizacji spotkań dziękujemy naszym sponsorom

ZŁOTY SPONSOR

SPONSOR

PARTNERZY

Specjalne podziękowania za zaangażowanie, wsparcie merytoryczne i dobre rady.

SPARKcamp Koszalin jest współfinansowany ze środków UM Koszalin

Lokalizacja – Minibrowar Kowal

Minibrowar Kowal
ul. Grunwaldzka 1A, 75-241 Koszalin

Galeria zdjęć z ostatniego spotkania